Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Konarzyny

Konarzyny, pomorskie

  • 76 000 zł
  • 1 218 m²
  • 62,40 zł/m²

Zdjęcie

EWA

Skontaktuj się

Działka budowlana Konarzyny

Konarzyny, pomorskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

76 000 zł

1 218 m²

62,40 zł/m²

Działka budowlana Konarzyny

Zaktualizowane: 10 maja 2026

76 000 zł 1 218 m² 62,40 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 76 000 zł (62,40 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 218 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 10.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka w malowniczej okolicy - Bory Tucholskie, droga do działki jest utwrdzona ostanie około 60m łąka - nieutwardzone. Działka znajduje się w pewnej odległości od wsi Konarzyny, na terenie sąsiadującym z działkami letniskowymi. Wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa jest otoczona kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych.
W niedalekiej odległości bo już w Starej Kiszewie znajdzisz całe zaplecze handlowo usługowe, szkoła, przedszkole. (...)

Agent

EWA

798 585...

798 585 540

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

EWA

798 585...

798 585 540

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

EWA

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została